ETKİNLİKLER

Arch. for M.E. (Architecture for Mediterranean ECOLOGY) 20-21 Eylül / İzmir

Pinterest LinkedIn Tumblr

İzmir Büyükşehir Belediyesi desteği ve İzmir’in önemli sivil toplum kuruluşları; İçmimarlar Odası İzmir Şubesi, İzmir Serbest Mimarlar Derneği ve İzmir Mimarlar Odası ile birlikte gerçekleştireceğimiz, tüm Türkiye’den ve uluslararası sektör profesyonellerinin katılacağı, iki gün boyunca 3.000 üzerinde ziyaretçi hedefliyoruz.

Etkinliğimizi tasarlarken sürdürülebilir, yenilenebilir ve atık üretmeyen, çevre ile uyumlu tasarım konularında yeniliklerin tanıtılmasını ve farkındalık yaratmayı hedefledik.

İki gün sürecek, ulusal ve uluslararası odaların mimar ve içmimar temsilcileri, tasarımcılar,  yatırımcılar,  mühendisler ve öğrencilerin ziyaretçi olarak yer alacağı etkinliğimizin içeriği;

Malzemeler: Seçici kurul tarafından onaylanmış, ulusal ve uluslararası tedarikçilerin, ekolojik ve sürdürülebilir çözümlerini sundukları alanlar.

Oturumlar: Ulusal ve Uluslararası kurumlar ve farklı Akdeniz ülkelerinin meslek odalarının (mimarlar, içmimarlar vb.) başkanlarının katılımıyla.

Eko Talks’lar: Ekolojik proje deneyimi olan mimar ve iç mimarların, vizyonlarını ve deneyimlerini paylaştıkları  alanlar.

Sergiler: Her kurumun hazırlamış olduğu sergiler

Comments are closed.