Archive

Galeri

Browsing

İletişim ve organizasyonunu gerçekleştirdiğimiz “Kilsan Mimari Ofis Buluşmaları” etkinliği kapsamında, uluslararası mimarlık ofisi Aslı Architecture ile Kilsan Tugla bir araya geldi.

Kilsan, tuğlanın tarihsel gelişimi ve günümüzde geldiği yer hakkında bilgiler verdi. Doğa ile barışık bir yapı malzemesi olmasının yanı sıra isi ve ses yalıtımı konularındaki avantajlarını vurguladı.

TürkSMD’nin 23.Yapı Sektörü Buluşmaları 19-20 Ekim tarihlerinde TürkSMD Mimarlık Merkezi’nde düzenlendi.

Buluşmada TürkSMD üyeleri ve kamu kurum/kuruluşlar ile yapı sektörü temsilcileri bir araya geldi.

İletişim ve organizasyon desteği verdiğimiz, değerli etkinliğin bir parçası olmaktan her zamanki gibi büyük mutluluk duyduk.

Atasarim Mimarlik, Ace Mimarlik, Aura Design Studio, As Mimarlik, Asma Mimarlık, Ayrim Mimarlık, Ayzen Design, Bt Mimarlik, Erbuğ Mimarlik, Evren Yigit Architects, Hatirli Architecture, Sayka Mimarlik, May Yapı Tasarım, Motto Architecture, Öncüoğlu Architects, Rgg Architects, Salali Architects Ven Architecture, Yakup Hazan Mimarlık, Uz Mimarlık Ad Group, Altinbolme, Alumil, Bioart, Bien, Bürotime, Code Design, Dormakaba, Fga, Fonri, Hettich, IQ Aluminium Systems, Geze, Kalebodur, Kalekim, Kleidco, Martura Stones, Petra, Seranit, Sistem Aluminyum, Stonewrap, Stt Türk Gazbeton, Şişecam, Vitra, Ytong, Zivella Tüm katılımcılara teşekkür ederiz.